نمایش 1–8 از 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

حفاظ پنجره مدل dm12

10,000,000 تومان قیمت هر متر مربع
امروزه حفاظ های مدرن و مینیمال کاربرد گسترده ای در میان معماران و کارفرمایان پیدا کرده است. زمانیکه حفاظ ها

حفاظ پنجره مدل dm11

3,500,000 تومان قیمت هر متر مربع
نرده های بالکن و حفاظ های پنجره عناصر عملکردی نمای ساختمان میباشند که از افراد در برابر مخاطرات بیرونی محافظت

حفاظ پنجره مدل dm10

3,408,000 تومان قیمت هر متر مربع
طرح حفاظ ها باید از طرح و خطوط اصلی نما پیروی کند.عمدتا خطوط در نماهای مدرن یا کشیدگی عمودی دارند

حفاظ پنجره مدل dm09

3,316,000 تومان قیمت هر متر مربع
جزییات بنا،از نمای بیرونی ساختمان گرفته تا فضای داخلی،می توانند تغییرات محسوس بصری را ایجاد نمایند. فرقی نمی‌کند بنای شما

حفاظ پنجره مدل dm08

3,593,000 تومان قیمت هر متر مربع
امروزه در انتخاب حفاظ های پنجره و بالکن تاثیر فاکتورهای زیبایی شناختی و ویژگی های بصری را نمیتوان انکار کرد.

حفاظ پنجره مدلdm07

3,316,000 تومان قیمت هر متر مربع
طرح های مدرن همواره در میان محصولات فلزی از طرفدارن بسیاری برخوردار بوده است. طرح های کارا و زیبای این

حفاظ پنجره مدل dm06

2,764,000 تومانمتر مربع قیمت در هر متر مربع
طراحی نمای ساختمان یکی از مهمترین مراحل طراحی معماری میباشد.نما شخصیت اصلی ساختمان است و یکی از مهمترین اجزا نما

حفاظ پنجره مدل dm05

2,764,000 تومان قیمت هر متر مربع
تضاد یکی از ابزارهای طراحی در دست طراح است که منجر به نقش بستن طراح های منحصر می شود. تضاد

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره یکی از المان های مهم در ایمنی و امنیت ساختمان ها می باشد که در ایجاد زیبایی فضای خارجی ساختمان تأثیر بسیار زیادی دارد. این حفاظ ها عموماً از جنس‌های مختلفی مانند فولاد، آلومینیوم با روش های آهنگری سنتی یا صنعتی ساخته می‌شوند و به منظور جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز به داخل خانه و همچنین حفاظت از پنجره ها در برابر ضربه ها و خطرات محیطی مورد استفاده قرار می گیرند.
این نرده ها با توجه به اینکه در نمای بیرونی ساختمان نصب می شوند به عنوان یک عنصر زیبایی مورد توجه قرار می گیرند و از طرفی با توجه به سبک های معماری مختلفی که امروزه ایجاد شده است این امکان فراهم شده تا از حفاظ هایی در طرح ها و رنگ های متنوع متناسب با ساختار ساختمان مورد استفاده قرار گیرد.
علاوه بر این، محافظ پنجره‌ به عنوان یک عامل ضروری برای حفاظت از دارایی های شما در برابر سرقت و دسترسی افراد سودجو به داخل ساختمان عمل می‌کند. و در نتیجه شما با نصب این نرده ها به روش صحبح یک اقدام امنیتی انجام می دهید که سبب افزایش ایمنی خود می شوید و از وقوع حوادث ناخوشایند جلوگیری می کنید.

لیست قیمت حفاظ پنجره

لیست قیمت حفاظ پنجره معمولاً بر اساس فاکتورها و عوامل مختلفی تعیین می‌شود. این فاکتورها شامل جنس و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده، ابعاد و اندازه حفاظ، سبک طراحی، رنگ، نصب، هزینه حمل و نقل می‌شوند.
در لیست قیمت نرده پنجره معمولاً قیمت‌های مختلف برای انواع مختلف حفاظ ها و ویژگی‌های آنها ذکر می‌شود. این لیست می‌تواند به شما کمک کند تا محصولی مناسب با نیاز و بودجه مالی که در نظر گرفته اید را انتخاب کنید.

انواع مدل های محافظ پنجره

محافظ های پنجره مدل های مختلفی دارند و از طرفی چون پنجره ها قلب تپبنده ی نمای هرساختمان به حساب می آیند، بنابراین انتخاب حفاظ برای آنها یکی از مهم ترین عواملی است که در وهله اول بر کیفیت فضای خارجی از نظر زیبایی و هم بر کیفیت فضای داخلی منازل تأثیرگذار است.
از انواع مدل های حفاظ می توان به حفاظ پنجره فرفوژه، کلاسیک، متحرک و مدرن اشاره کرد. همان طورکه به خاطر دارید در گذشته از حفاظ های فلزی با طرح های بسیار شلوغ استفاده می شد که دید افراد به محیط بیرون را محدود می کرد و همچنین بر نمای ساختمان هم تأثیر منفی می گذاشت. بنابراین حفاظ ها باید در عین برقراری امنیت برای منازل از مسدود کردن دید به محیط بیرون جلوگیری نکنند که این انتظارات به خوبی در طرح های مدرن برآورده می شود که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند و از ویژگی های این طرح می توان به جزییات ساده و ظریف، امنیت بالا و نور کافی اشاره کرد.
شما می توانید در هنگام سفارش حفاظ مدرن ضمن بررسی کاتالوگ طرح های موجود مجموعه، طرح مورد نظر را انتخاب کنید و یا با ارائه طرح مورد نظر محصول خود را دریافت نمایید.

بهترین مدل های حفاظ پنجره

از بهترین مدل های حفاظ پنجره می توان به نرده مدرن اشاره کرد که امروزه محبوبیت زیادی در میان کارفرمایان پیدا کرده است. حفاظ های پنجره در بسیاری از مدل ها به دلیل سادگی منجر به هماهنگی بهتر با زمینه خود یعنی نمای ساختمان ها می شوند که از افراد و اشیا در برابر خطرات احتمالی محافظت می کنند.
نرده ها باعث برقراری ایمنی کامل برای محیط منازل به خصوص برای کودکان می باشند. همچنین در هنگام خرید حفاظ ها باید به گونه ای انتخاب شوند که نه تنها خدشه ای به نمای ساختمان وارد کنند بلکه کیفیت بصری نما را نیز افزایش دهند. به همین منظور حفاظ های مدرن برای برقراری امنیت در کنار قابی زیبا برای نمای ساختمان شکل گرفته اند.

مزایای استفاده از نرده پنجره

استفاده از نرده پنجره مزایای قابل توجهی دارد. امروزه با توجه به حال و هوای جامعه امنیت حرف اول را می زند. با توجه به افزایش سرقت از منازل و از آنجایی که عبور از این نرده ها غیر ممکن است و بریدن آن همراه با تولید صدای زیادی می باشد، استفاده از این کالا می تواند تا حدود زیادی امنیت را برقرار کند.
یکی دیگر از مزایایی که باعث می شود افراد از این محصولات استفاده کنند کودکان و حیوانات خانگی هستند. افرادی که در منزل فرزند کوچک دارند و یا حیوانات را در منزل نگهداری می کنند، این محصول از سقوط کودکان و اشیا به بیرون جلوگیری می کند و این بار روانی را از ذهن شما کم می کند که دیگر نگران کودکان و به سرقت رفتن منزل، به خصوص زمانی که در آن حضور ندارید نباشید.

فاکتورهای مهم بر قیمت محافظ پنجره

قیمت محافظ پنجره ممکن است تحت تأثیر عوامل گوناگونی قرار گیرد. در زیر به برخی از فاکتورهای مهمی که بر قیمت نرده پنجره تأثیر می‌گذارند اشاره خواهیم کرد:

1. جنس و کیفیت مواد اولیه: نوع و کیفیت مواد اولیه مورد نیاز استفاده شده در ساخت حفاظ پنجره آهنی بسیار حائز اهمیت است و اگر چه مواد با کیفیت بالا معمولاً هزینه بیشتری دارند، اما باعث افزایش دوام و استحکام حفاظ می‌شوند.

2. اندازه و ابعاد: ابعاد و اندازه حفاظ ها نیز بر قیمت آن تأثیر مستقیم دارد. حفاظ های بزرگتر و پیچیده تر معمولاً قیمت بالاتری دارند.

3. طراحی و مدل: طراحی و مدل محصول نیز می‌تواند بر قیمت آن تأثیر گذار باشد. حفاظ های با طراحی های خاص و زیبا معمولاً قیمت بالاتری دارند.

با توجه به این فاکتورها، قیمت این کالا را متغیر و متنوع کرده است و بسته به نیاز‌ و سلیقه شما ممکن است متغیر باشد. در نهایت، خرید حفاظ پنجره مناسب نه تنها به قیمت آن بلکه به کیفیت، زیبایی و عملکرد آن نیز بستگی دارد.
مجموعه دژهود یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه حفاظ های ساختمان می باشد که سال هاست در این حوزه فعالیت می کند و به پشتوانه این تجربه توانسته سهم بسیار خوبی از این بازار را بر عهده گیرد.

سوالات متداول

1. قیمت محفاظ های پنجره چگونه محاسبه می شود؟

محفاظ های پنجره برند دژهود به صورت متر مربع محاسبه می شود. این حفاظ های پنجره که در کاتالوگ محصولات با کد مخصوص به خود دسته بندی شده اند، هرکدام قیمت متفاوتی دارند. به عبارتی قیمت متر مربعی هرکدام از مدل ها یکسان نبوده و متفاوت می باشد. بدین منظور می توانید از طریق سایت و یا با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست مشاوره کنید.

2. محافظ های پنجره چند روز پس از سفارش آماده نصب می شوند؟

محافظ های پنجره حداقل 10 روز پس از ثبت سفارش آماده شده و برای نصب ارسال می گردند. حفاظ های پنجره کاملا متناسب با قاب پنجره ها ساخته می شوند و به صورت پیش ساخته و آماده وجود ندارند، بنابراین، این مدل حفاظ ها پس از ثبت سفارش با توجه به ابعاد سفارشی در بازه زمانی مشخصی برای ساخت و آماده سازی پنجره ها تولید می شوند و پس از تکمیل فرآیند تولید ارسال می شوند.

3. برای حفاظ های پنجره از چه نوع رنگی استفاده می شود؟

در فرایند تولید محافظ های پنجره از رنگ روغن استفاده می شود. انتخاب این نوع رنگ، نتیجه تجربه چندین ساله به جهت ایمن سازی این گونه حفاظ ها است. همچنین رنگ روغن در حفاظ های پنجره موجب حفظ زیبایی آن شده و نمایی کامل و بدون نقص را به نمایش می گذارد.