اطلاعات درباره ما

راه های ارتباطی

شماره تماس

واحد فروش: 021-28428575 کارخانه: 021-284226

آدرس

تهران، بهارستان، شهرک صنعتی قلعه میر، خیابان رینگ کار، پلاک 117

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  برای دسترسی به کارشناسان شرکت دژهود راه های ارتباطی مختلفی وجود دارد که هر کدام از این کانال های ارتباطی باتوجه به نیاز مخاطبان و مشتریان طراحی شده است. یکی از این راه ها که برای کاربران و مشتریان دسترسی را تسهیل می کند، مراجعه به سایت دژهود است. شما با مراجعه به سایت می توانید در هر ساعاتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کرده و خدمات ما را بدون فوت وقت دریافت کنید.

  شرکت دژهود برای دسترسی راحت تر مخاطبان خود چند راه ارتباطی را به شما معرفی می کند. اولین گزینه مراجعه به سایت www.dezhhood.com است. صفحه اینستاگرام، کانال یوتیوب و پیام رسان های دژهود نیز در دسترس است. البته توجه داشته باشید که شرکت دژهود فقط از طریق کانال ها و راه های ارتباطی معرفی شده در سایت خود با شما در ارتباط خواهد بود و هیچ راه ارتباطی دیگری به غیر از موارد ذکر شده وجاهت قانونی ندارد و مورد تایید نمی باشد.

  بله، برای آن دسته از عزیزانی که نیازمند حضور در کارخانه هستند، این امکان وجود دارد که با تعیین وقت قبلی و هماهنگی با کارشناسان شرکت به صورت حضوری مراجعه نمایند.

  برند دژهود در هیچ شهری شعبه نداشته و در صورت استفاده از نام این برند توسط افراد سودجو، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. علاوه بر این در صورت افتتاح شعبات، این شرکت از طریق سایت و خبرنامه ها به صورت رسمی شعبه مورد نظر را معرفی می‌کند.

  در هنگام بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به مشاوره کافیست که با  شماره های شرکت تماس گرفته تا کارشناسان شرکت سریعا مشکلات شما را رفع نمایند.